E-współpraca

marketing online
to efektywność

Punkt
10

Dlaczego i kiedy warto zatrudnić zewnętrzny dział marketingu ? Każdy pakiet to zróżnicowana kompetencja wzmocniona sztuczną inteligencją.

Jeśli poszukujesz sposobu na rozwój działań marketingowych w swojej firmie i są Ci potrzebni specjaliści, to "zewnętrzny dział marketingu" jaki Ci zorganizujemy, może przynieść w Twojej organizacji wiele rozwiązań i korzyści dla Twoich działań na rynku.

Wybór takiej formuły marketingu i rodzajów pakietów jakie Ci oferujemy powinien być dokonany przez Ciebie po dokładnym rozważeniu i analizie wszystkich Twoich potrzeb biznesowych. Oto powody: 

 1. Ekspertyza: Zewnętrzne działania naszej agencji AiVirtuo  niosą doświadczenie w wielu dziedzinach i branżach, co pozwala nam na dostarczenie Tobie najnowszych strategii i technik marketingowych. Dzięki temu, Twoja firma może skorzystać z najnowszych trendów i innowacji w marketingu, które mogą nie być dostępne dla wewnętrznych zespołów marketingowych, lub osób zajmujących się marketingiem.

 2. Oszczędność czasu: Zamiast inwestować czas i ludzkie zasoby w szkolenie własnego personelu, możesz skorzystać z gotowych rozwiązań oferowanych przez naszą firmę. To oznacza, że Twoja firma może natychmiast skorzystać z doświadczenia i umiejętności naszych specjalistów, którzy już pracowali nad podobnymi projektami.

 3. Koszty: Zatrudnienie pełnoetatowego specjalisty od marketingu może być kosztowne, zwłaszcza jeśli uwzględnimy dodatkowe koszty, takie jak świadczenia socjalne, szkolenia czy sprzęt. Nasz zewnętrzny zespół marketingu może okazać się bardziej opłacalny, ponieważ płacisz tylko za usługi, z których rzeczywiście korzystasz.

 4. Elastyczność: Nasza agencja może precyzyjnie dostosować usługi do Twoich potrzeb, co pozwala na elastyczne zarządzanie zasobami. Możesz zdecydować, które aspekty marketingu chcesz nam zlecić, a które chcesz zrealizować samodzielnie. To daje Ci większą kontrolę nad swoim budżetem i strategią marketingową.

 5. Masz dostęp do najnowszych technologii:  mamy dostęp do najnowszych narzędzi i technologii, które mogą pomóc w efektywnym prowadzeniu kampanii marketingowych dla Twojej firmy. Dzięki temu, Twoja firma może korzystać z najnowszych narzędzi analitycznych, platform mediów społecznościowych czy oprogramowania do automatyzacji marketingu, bez konieczności inwestowania w ich zakup czy utrzymanie.

Punkt
10

Dlaczego i kiedy uważamy że warto określić zasady współpracy w relacjach biznesowych on-line

Preferujemy jasne granice naszych relacji biznesowych. Szczególnie ważne jest dla naszej firmy określenie zasad w przypadku współpracy z wieloma klientami. W takiej sytuacji proponujemy zasady jasne i spójne dla wszystkich klientów. Dzięki temu unikamy chaosu i nieporozumień.
 • Od początku współpracy on-line z klientem proponujemy jasne granice dotyczące zakresu naszych obowiązków, sposobu komunikacji.
 • Pamiętamy, że nasza praca polega na świadczeniu usług klientom, a nie na budowaniu bliskich relacji osobistych.

Każdemu klientowi proponujemy jasne zasady dotyczące :

 • Określenia zakresu obowiązków i odpowiedzialności każdej ze stron.
 • Określenia sposobu komunikacji i przekazywania informacji.
 • Określenia terminów realizacji zadań.
 • Określenia zasad płatności.
 • Określenia sposobu rozwiązywania sporów.

Dlaczego szczególnie warto określić zasady współpracy w relacjach biznesowych online ? Ponieważ:

 • Ułatwia to zrozumienie oczekiwań obu stron. Dzięki jasnym zasadom każdy wie, czego może się spodziewać od drugiej strony. To zapobiega nieporozumieniom i konfliktom.
 • Pomaga budować zaufanie. Ta zasada sprawia poczucie, że nasi klienci czują się bezpieczniej, gdy wiedzą, że zasady współpracy są jasne i zawsze przestrzegane.
 • Ułatwia rozwiązywanie problemów. Jeśli pojawią się jakieś problemy, zasady współpracy mogą pomóc znaleźć ich rozwiązanie.

Istotne kwestie mogące ułatwić współpracę obu stronom ?

 • Budujemy zaufanie. Zaufanie jest podstawą każdej udanej relacji, w tym relacji biznesowej. Jesteśmy uczciwi, transparentni i dotrzymujemy swoich obietnic.
 • Jesteśmy otwarci na dialog. Słuchamy uważnie naszego klienta i staramy się zrozumieć jego potrzeby. Jesteśmy otwarci na negocjacje i kompromisy.
 • Jesteśmy kreatywni. Szukamy nowych rozwiązań, które spełnią potrzeby klienta i jednocześnie będą korzystne dla naszej firmy.
 • Jesteśmy elastyczni. Rzeczywistość biznesowa jest zmienna, dlatego jesteśmy przygotowani na zmiany i adaptujemy się do nich.
 • Jesteśmy pozytywni. Pozytywny nastawienie i dobre relacje z klientem to klucz do sukcesu biznesowego.
Punkt
10

W 2024 roku, sztuczna inteligencja stanie się kluczowym elementem w marketingu cyfrowym !

Otworzy szerokie spektrum nowych możliwości dla tych, którzy potrafią ją efektywnie wykorzystać.

Automatyzacja rutynowych zadań i przyspieszone tworzenie treści to tylko niektóre z korzyści, które niesie ze sobą wykorzystanie AI. Tutaj znajdziesz listę, składającą się z ponad 10 narzędzi marketingowych opartych na AI, i wkomponowanych w nasze pakiety usług, i ma potencjał, aby zrewolucjonizować Twój sposób pracy i podnieść Twoje wyniki na wyższy poziom. Przygotuj się na przełom w Twojej strategii marketingowej i zwiększ swoje zwroty z inwestycji jak nigdy wcześniej. Czas zacząć!”

Dodatkowo, warto zauważyć, że sztuczna inteligencja nie tylko przyspiesza procesy, ale również pomaga w analizie danych, co pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb klientów i dostosowanie do nich strategii marketingowej. Dzięki temu, możemy tworzyć bardziej spersonalizowane i skuteczne kampanie. Pamiętaj jednak, że kluczem do sukcesu jest ciągłe uczenie się i dostosowywanie się do zmieniających się warunków rynkowych. Sztuczna inteligencja to potężne narzędzie, ale to, jak je wykorzystasz, zależy od Ciebie. 

Oto kilka prostych, ale skutecznych sposobów, w jaki AI w naszej firmie rewolucjonizuje naszą współpracę online z naszymi klientami w modelu B2B, jakim się AiVirtuo para: 

 1. Automatyzujemy naszą komunikację z naszymi klientami: dzięki AI  automatyzujemy część naszej komunikacji z klientami, na poprzez chatboty, które odpowiadają na często zadawane pytania, lub przekierowują zapytania do odpowiednich osób w  firmie, a często pomagają w procesie sprzedaży.

 2. Dokonujemy analizy sentymentu: AI analizuje komunikację z klientami, aby zrozumieć ich nastroje i preferencje. Pomaga to nam lepiej zrozumieć, co nasi klienci naprawdę myślą o naszej firmie i produktach.

 3. Personalizujemy komunikację: AI  pomaga nam lepiej zrozumieć potrzeby i preferencje każdego klienta, co pozwoli nam dostosować nasze produkty, usługi i komunikację do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 4. Prognozujemy: dzięki  AI  analizujemy dane historyczne i bieżące trendy, aby przewidzieć przyszłe potrzeby i zachowania klientów. Pomaga to nam lepiej planować nasze działania i pozwala to być zawsze o krok przed konkurencją.

Punkt
10

Zapraszamy do współpracy. Poniżej według "Pkt 4" ! Pod tytułem "Kwartalny weryfikacyjny biznes plan"

Potrzebujesz wielu wskazówek dotyczących strategii marketingu cyfrowego. Niezależnie od tego, czy jesteś niezadowolony z istniejącego planu, potrzebujesz pomocy przy nowej kampanii, czy po prostu potrzebujesz konsultacji, nasza agencja marketingu cyfrowego może zapewnić Ci pomoc, której potrzebujesz. Dlatego nasza współpraca z klientami opiera się na stałym kontakcie i oczywiście wykorzystujemy wszelkie formy online.

Jesteśmy firmą marketingową, która oferuje różne usługi marketingowe dla firm z różnych branż. Naszą misją jest pomaganie naszym klientom w osiąganiu lepszych wyników biznesowych poprzez skuteczną promocję ich produktów i usług w internecie.

Oto, jaki proponujemy nasz proces współpracy:

 1. Kontaktujemy się telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej, podając swoje dane, branżę, w której działasz i rodzaj usługi marketingowej, która Cię interesuje. Na początkowym etapie kontakt via formularz załatwia bardzo ważny aspekt. Znając już wstępnie Twoją stronę firmową, socialmedia, branżę, zdecydowanie jesteśmy gotowi do rozmowy na temat problemów do rozwiązania.  Każdą współpracę rozpoczynamy od audytu sektora i miejsce Twojej firmy, której dotyczy nasza usługa.
 2. Zależnie od rodzaju usługi jaką jesteś zainteresowany, przygotujemy ofertę w ciągu 3 – 7 dni, przedstawiając Ci nasze propozycje i warunki współpracy. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, chętnie na nie odpowiemy. Z naszego doświadczenia, zdecydowanie rozmowy telefonicznie ułatwiają ustalenie i przygotowanie zadań.
 3. Jeśli akceptujesz naszą ofertę, podpisujemy umowę online, która określa zakres, termin i koszt realizacji usługi marketingowej i formy płatności i terminy zaliczek. Możesz wybrać sposób płatności, który Ci odpowiada: przelew, karta, PayPal lub inne.
 4. Poznaj Kwartalne plany biznesowe. Bieżący projekt opatrujemy wypracowanym standardem współpracy wg „kwartalnego biznesplanu”, który pokazuje wykonaną pracę, wyniki i nasz plan działań do przodu. Po wspólnej korekcji działań, i efektów przystępujemy do kontynuacji realizacji usługi marketingowej, zgodnie z już ustalonym lub skorygowanym planem i harmonogramem działań. Oprócz co kwartalnych „biznesplanów działań”, na każdym etapie współpracy informujemy Cię o bieżących postępach i efektach naszych działań. dzięki współpracy, możesz też liczyć na nasze bieżące doradztwo i wsparcie w razie potrzeby.
 5. Zarówno w trakcie jak i po zakończeniu usługi marketingowej, dostarczamy Ci raporty bieżące i końcowy, zawierają one szczegółowe dane i analizy dotyczące wykonanego projektu. Proponujemy również też skorzystać z naszej gwarancji satysfakcji, która pozwala Ci na zgłoszenie ewentualnych uwag lub poprawek w ciągu 14 dni od otrzymania raportu.

  Jeśli jesteś zadowolony z naszej współpracy, możesz zlecić nam kolejną usługę marketingową lub polecić nas innym firmom. Jesteśmy wdzięczni za każdą opinię i rekomendację, która pomaga nam się rozwijać i podnosić jakość naszych usług.