Ankieta proAI

Ważnych
pytań
1

Ankieta proAI przygotuje nas do współpracy z Tobą, a Ciebie z Twoimi klientami

Dziękujemy za zainteresowanie współpracą w dziedzinie wykorzystania sztucznej inteligencji do podniesienia biznesowej efektywności na coraz silniejszym i konkurencyjnym rynku. Przesyłamy Ci ankietę, która ma na celu zapoznanie Twoich potrzeb w zakresie wykorzystywania narzędzi opartych o sztuczną inteligencję, oraz chcemy poznać Twoje oczekiwania w zakresie znajomości typów takich narzędzi AI.

Jeżeli dla Ciebie tego typu narzędzia są nowe, wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Zestaw pytań są tak dobrane , by były zrozumiałe, mimo że dotyczą wykorzystania sztucznej inteligencji  w Twojej firmie.  Ankieta została zaprojektowana tak, aby była prosta i zrozumiała dla każdego, niezależnie od doświadczeń w tym zakresie . Twoje odpowiedzi pomogą nam dostosować nasze usługi do Twoich unikalnych potrzeb i celów biznesowych. Podobnie jeżeli jesteś zainteresowany przygotowaniem ankiety dla Twojej organizacji,  jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Po wypełnieniu ankiety, skontaktujemy się z Tobą, aby omówić wyniki i zaproponować spersonalizowany plan wykorzystywania zróżnicowanych platform i aplikacji opartych o Artificial Intelligence. Cenimy Twoją opinię i jesteśmy tu, aby pomóc Ci osiągnąć wspólny sukces.

Dziękujemy za poświęcony czas i czekamy na Twoje odpowiedzi. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Twojej dyspozycji !

Ankieta składa się z 11 pytań i zajmie Ci około 5-10 minut. Twoje odpowiedzi są poufne i będą wykorzystane tylko do celów analitycznych i planowania naszej współpracy . Nie zostaną nikomu udostępnione.

Z góry dziękujemy za Twój czas i opinię.

Przejdź do ankiety

1. Czy w Twojej firmie znane jest pojęcie sztucznej inteligencji (AI)?

2. Jeżeli udzieliłeś na pierwsze pytanie "tak", to jakie narzędzia AI są wykorzystywane w Twojej firmie ? (wybierz wszystkie odpowiedzi, które dotyczą)

3. Jakie są główne cele, które Twoja firma chce osiągnąć, wykorzystując sztuczną inteligencję ? (wybierz wszystkie odpowiedzi, które dotyczą)

4. Jakie są Twoje oczekiwania w zakresie znajomości typów narzędzi AI wśród pracowników Twojej firmy ?

5. Jakie są Twoje główne obawy związane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w Twojej firmie? (wybierz wszystkie odpowiedzi, które dotyczą)

6. Jakie są Twoje oczekiwania co do współpracy z firmą oferującą rozwiązania AI ?

7. Jeżeli są inne Twoje oczekiwania co do współpracy z firmą oferującą rozwiązania AI, to je w kilku słowach opisz.

8. Jakie są Twoje plany dotyczące wykorzystania sztucznej inteligencji w Twojej firmie w ciągu najbliższych 2 lat ?

9. Jakie są Twoje główne bariery w implementacji AI w Twojej firmie ?

10. Krótko opisz inne Twoje główne bariery w implementacji AI w Twojej firmie ?

11. Jakie czynniki miałyby największy wpływ na Twoją decyzję o wdrożeniu AI w Twojej firmie?

Imię
Email
Telefon
Istotnych
odpowiedzi
1

Dziękujemy za nie i za poświęcony czas !

Po wypełnieniu ankiety nasz zespół skontaktuje się z Tobą, aby omówić wyniki i zaproponować spersonalizowany plan wykorzystywania zróżnicowanych platform i aplikacji opartych o Artificial Intelligence.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Twojej dyspozycji !